Lorem ipsum dolor sit amet consectetu adipisicing elit sed do eiusmod tempor incididunt ut labore.

Забудьте про гіпс!

Нові полімерні матеріали для іммобілізації
При переломах і пошкодженнях зв’язок пацієнтові традиційно накладають гіпс. Цей метод лікування старий, як світ, але він має безліч недоліків: обмеження рухів, непривабливий зовнішній вигляд, істотну вагу гіпсової пов’язки, виникнення неприємного запаху. Сучасні розробки полімерних матеріалів для іммобілізації вирішують ці проблеми!

Завдяки бинтам Скотчкаст і Софткаст від ЗМ лікування переломів, ушкоджень м’яких тканин і синдрому діабетичної стопи стане більш ефективним і комфортним. А так само використання нових замінників гіпсу в рази знижує ризик ускладнень.
3M ™ Scotchcast ™ – це жорсткий іммобілізаційний бинт. Він повністю замінює гіпс і має ряд переваг. По-перше, Скотчкаст в рази легше, ніж гіпс. Тому, це – незамінне рішення для діток з переломами. Що стосується міцності і жорсткості, тут Скотчкаст безперечно займає лідируючу позицію!
Вам не доведеться міняти іммобілізаційними пов’язку через деякий час. Вона тримає форму і зберігає свої якості. Зламати Скотчкаст вкрай складно! Тому, з дозволу лікаря, дорослі можуть займатися звичною активною діяльністю, а діти не будуть відмовляти собі в іграх в період лікування перелому.
3M ™ Soft Сast ™ – напівжорсткий матеріал для іммобілізації кінцівок. У процесі накладення бинт повторює контури тіла, а після застигання його структура залишається полужесткой. Він може розтягуватися, але завжди швидко приймає своє базове положення. Доктор приймає рішення про накладення тієї чи іншої пов’язки. В даний час, лікарі застосовують комбіновані пов’язки Скотчкаст + Софткаст для більш ефективного лікування. За допомогою одноразового накладення 3M ™ Scotchcast ™ або комбінованої пов’язки можна лікувати переломи протягом всього необхідного терміну без заміни пов’язки!
Багато пацієнтів вибирають такі комбіновані пов’язки замість гіпсу ще й по гігієнічних причин. Матеріал нової иммобилизационной пов’язки дозволяє циркулювати повітрю, не вбирає піт і не закриває пори шкіри. Тому побоюватися неприємного запаху вам не доведеться. До того ж, у пов’язках 3M ™ Scotchcast ™ і 3M ™ Soft Сast ™ можна купатися. Вони не бояться води! Багато хто пам’ятає, які незручності доставляє носіння гіпсу, і які пухирі він може натерти. Тепер цей дискомфорт можна залишити в минулому з новими замінниками гіпсу від ЗМ! Комбіноване накладення Скотчкаст і Софткаст – метод лікування переломів без пухирів і мозолів.
Лікарі також люблять комбіновані пов’язки за зручність накладення. Якщо Вам коли-небудь накладали гіпс, то Ви напевно пам’ятайте, що процедура накладання і висихання гіпсу завжди займає багато часу. З новими іммобілізаційними матеріалами процедура стала простіше і швидше! Індивідуальні іммобілізаційними пов’язки з 3M ™ Scotchcast ™ і застосувати зараз 3M ™ Soft Сast ™, в тому числі, в якості бандажів, ортезів або корсетів. Лікарі призначають їх при наявності відповідних показань і для іммобілізації після погружного остеосинтезу, необхідності підтримки або фіксації при різних травмах або захворюваннях, або корекції вроджених або набутих деформацій.
Як і Скотчкаст, Софткаст може бути білим, синім, фіолетовим, зеленим або блакитним. Це ще одна перевага нових полімерних матеріалів, яке робить лікування переломів і пошкодження зв’язок психологічно комфортним. Вибір кольору грає особливо важливу роль для діток: яскрава кольорова палітра пов’язок створить веселий настрій на весь період лікування. Адже для більшості маленьких пацієнтів носити білий громіздкий гіпс – ціле випробування! Мук більше не буде, адже є Скотчкаст і Софткаст від ЗМ!
Світ дізнався про Скотчкаст і Софткаст в +1978 році. Нарешті ці іммобілізаційними матеріали доступні і в Україні! Зробіть лікування переломів комфортним – спробуйте комбіновану пов’язку Скотчкаст + Софткаст від ЗМ!