Lorem ipsum dolor sit amet consectetu adipisicing elit sed do eiusmod tempor incididunt ut labore.

Сон по королівськи

У передчутті новорічних свят бушує весела метушня навколо вибору подарунків своїм близьким. Багато людей зараз відмовляються від непотрібних сувенірів, віддаючи перевагу більш практичним подарункам. До таких можна віднести дуже корисний виріб – ортопедичну подушку, адже такий презент має безліч позитивних характеристик.

 

Користь ортопедичних виробів для сну:

  • Забезпечення додаткової підтримки шиї під час відпочинку;
  • Зниження навантаження міжхребцевих дисків;
  • Розслаблення м’язів;
  • Нормалізація дихання;
  • Покращення циркуляції крові.

Ортопедичні подушки є лікувально-профілактичної продукцією, здатною запобігти деформації хребта в шийному відділі (остеохондрозу), зняти головний біль, хронічну втому, мігрень. Правильно підібраний виріб дозволяє позбутися від хропіння.

Обирати ортопедичну подушку потрібно з індивідуальним підходом і врахуванням особливостей кожного типу фігури. Серед критеріїв, на які слід орієнтуватися у виборі, головну позицію займає улюблена поза для сну. Природна відстань між шийними хребцями і поверхнею (матрацом), на якій спить людина, в положенні на боці, на спині і на животі істотно відрізняється. Тому любителям спати на боці підійдуть більш високі ортопедичні подушки товщиною 10 – 14 см (подушки-валики), бажаючим спати на спині – рельєфні ортопедичні подушки, а тим, хто постійно спить на животі, необхідний майже плоский виріб з мінімальною висотою. Окрема категорія – дитячі ортопедичні подушки, розраховані під особливості зростаючого організму дитини.

Важливою характеристикою є матеріал, з якого виконана ортопедична подушка. На заміну старим пір’яним подушкам, наповнення яких досить часто викликає алергічні реакції, приходять сучасні вироби з латексу, поліуретану, поліестеру, силікону або наповнені гречаним лушпинням. Такі наповнювачі екологічні, гіпоалергенні, зносостійкі, мають термоізоляційні властивості. У деяких моделях виробник вдається до так званого «ефекту пам’яті», коли виріб адаптує свою форму під анатомічні особливості того, хто на ній спить.

Цінова категорія – важливий фактор вибору при покупці ортопедичного виробу, однак варто пам’ятати, що повноцінний сон – це запорука здоров’я, а економити на здоров’ї не рекомендується. Якісна ортопедична подушка не може коштувати дуже дешево, швидше за все, це виявиться підробкою, а заявлені характеристики навряд чи будуть відповідати дійсності. Завищена ціна дає зрозуміти про переплату за бренд. Свій вибір краще зробити на користь товару середньої цінової категорії, який буде повністю відповідати вашим індивідуальним особливостям і перевагам.

Крім подушок для сну існують також товари для відпочинку в положенні сидячи (спеціальні валики). Така продукція незамінна в тривалих поїздках за кермом, в кріслі автобуса або ЖД-експреса на далекі відстані.

Ортопедичні подушки для вагітних допоможуть полегшити навантаження, якого зазнає поперек і хребет жінки в період виношування дитини. С-образна подушка дозволяє прийняти зручне положення під час сну з урахуванням особливостей фігури вагітної.

Придбавши відповідну ортопедичну подушку, ви зможете самі насолодитися повноцінним здоровим сном або подарувати його близькій людині, вибравши ортопедичну подушку в якості презенту напередодні Нового року і Різдва!

Порівняти