Lorem ipsum dolor sit amet consectetu adipisicing elit sed do eiusmod tempor incididunt ut labore.

Респіраторні захворювання

Щорічно в світі реєструється більше 1 млрд. хворих респіраторними захворюваннями. В Україні з року в рік відзначається тенденція до зростання сезонної захворюваності на гострі респіраторні інфекції: застуду, грип, риніт і т.д.

При цьому більше третини населення мають хронічні захворювання дихальних шляхів: астму, обструктивний бронхіт, хронічний риніт, фарингіт, алергії, що призводять до труднощів з диханням. Згідно зі статистикою, частина застудних захворювань становить до 40% від загальної втрати робочого часу, а пік захворюваності припадає саме на осінь.

До найбільш характерних симптомів респіраторних захворювань відносяться:

 • Труднощі з диханням
 • Сухий кашель,
 • Мокрота при відхаркуванні
 • Біль у горлі
 • Хрипота
 • Нежить
 • Температура.

У групі високого ризику – діти, у яких захворювання дихальних шляхів складають до 65% всіх захворювань. Важливо пам’ятати, що самолікування або його повна відсутність може знизити опірність організму, зробити його більш уразливим до інших більш важких форм хвороб. За даними ВООЗ, від респіраторних захворювань та їх ускладнень щорічно вмирають 4 млн. дітей віком до 5 років, причому частка дітей до 1 року становить 66%.
Як же запобігти захворюванням дихальної системи, і який метод лікування найбільш ефективний?
При появі перших симптомів хвороби необхідно відразу звернутися до лікаря для того, щоб він призначив своєчасне лікування. В якості профілактики та лікування респіраторних захворювань лікарі всього світу рекомендують проводити інгаляційну (небулайзерну) терапію, при якій лікарська речовина доставляється у вигляді найдрібнішого аерозолю в бронхи і легені.
Історія сучасної інгаляційної терапії почалася з появою скляних інгаляторів в середині 19 століття. Вдосконалення технологій призвело до створення інгаляторів інжекторного типу, а в 60-70 роках 20 століття арсенал засобів доставки медикаментів в органи дихання поповнився дозованими і ультразвуковими інгаляторами.
Особливе місце серед сучасних засобів інгаляційної терапії належить небулайзерам (від лати. Nebula – туман) – пристроям, які розпилюють лікарські препарати в аерозоль і доставляють їх в дихальні шляхи.
Сьогодні інгаляційній терапії відведена важлива роль на всіх етапах лікування пацієнтів з респіраторними патологіями. Успішне застосування даної методики в світовій лікарській практиці стимулювало фармацевтичні компанії до випуску багатьох препаратів у формі розчинів для інгаляцій і небул. Виробники медичної техніки продовжують роботу над удосконаленням конструкції інгаляторів, їх ресурсів і можливостей.
Сьогодні на ринку представлена величезна кількість інгаляційних пристроїв. І розібратися часом в їх відмінностях вкрай складно. В даному випадку, орієнтуючись на рекомендації лікарів-професіоналів і світові стандарти якості, пропонуємо Вашій увазі лінійку небулайзерів ТМ OMRON (ОМРОН Японія). Компанія OMRON HEALTHCARE Japan змогла за короткий період знайти успішні технологічні рішення для більшості завдань небулайзерної терапії.
Небулайзери OMRON – ідеальні пристрої, які забезпечують ефективну доставку лікарського засобу в легені, досить прості у використанні, надійні і доступні для застосування в будь-якому віці і при важких стадіях захворюванні (діти, літні та важкохворі люди).
Важливі аргументи на користь OMRON:

 • Унікальна запатентована OMRON технологія VVT забезпечить максимальне надходження аерозолю в дихальні шляхи (близько 74%) при вдиху і мінімальні його втрати при видиху
 • Інгаляція в режимі “природного дихання” робить прилад універсальним у використанні навіть дітьми, ослабленими і літніми людьми, а також в періоди загострень, коли у пацієнта виникають труднощі з диханням
 • Рекомендований спеціалістами світового класу, а також визнаний українськими фахівцями. Небулайзерами OMRON обладнані багато клінік у всьому світі. Висока продуктивність і точно контрольований ступінь розпилення лікарських засобів, підтверджена сертифікація відповідно до Європейського стандарту EN 13544-1 (обладнання для респіраторної терапії. Частина 1: Системи розпилення та їх компоненти) роблять їх справді незамінними в домашньому і професійному використанні.
 • Клінічно доведений спектр застосування лікарських засобів
 • Широкий асортимент моделей. Сьогодні портфель продукції включає 9 небулайзерів: від професійних, що можуть підключатись до апарату ШВЛ, до найменшого небулайзера у світі вагою всього 97 гр.
 • Надійність та традиційна японська якість.

До виробництва всіх приладів корпорація OMRON (ОМРОН Японія) пред’являє високі вимоги:

 • Ніяких дефектів.
 • 100% контроль якості.
 • 100% надійність.

Японська компанія ОMRON існує 80 років, є одним із лідерів у виробництві електронних компонентів та має 2 000 запатентованих розробок.

Порівняти