Lorem ipsum dolor sit amet consectetu adipisicing elit sed do eiusmod tempor incididunt ut labore.

Навіщо потрібен іригатор?

Раніше доступний тільки в приватних стоматологічних клініках, а зараз випущений у вільну реалізацію для домашнього використання прилад іригатор досі залишається в тіні недовіри покупців, що сумніваються, чи потрібний такий пристрій в побуті. Це відбувається в основному від незнання всіх позитивних властивостей цього приладу і його впливу на стан здоров’я зубів.

Іригатором називають пристосування для додаткової очистки ротової порожнини за допомогою струменя рідини, який під тиском подається через насадку іригатора. Напір струменя такий, що вона м’яко впливає на поверхню зубів і ясен, проникаючи  між зубів і очищаючи це простір від залишків їжі та нальоту.

Використовуючи іригатор регулярно 1 – 2 рази на день при гігієнічних процедурах ротової порожнини, можна досягти наступного:

  • Попередити утворення карієсу, зубного каменю, стоматитів. Струмінь рідини з іригатора впливає точково, змиваючи залишилися шматочки обіду навіть там, де, здавалося б, їх і немає.
  • Запобігти кровоточивості ясен. Під напором рідини здійснюється дбайливий масаж ясен, поліпшується кровообіг слизової оболонки в роті.
  • Усунути неприємний запах з рота. Регулярне ретельне промивання порожнини рота звичайною водою перешкоджає гнильним процесам.
  • Знищити шкідливі бактерії. Використання в іригаторі спеціального протимікробної розчину продовжує здоров’я зубів і ясен.
  • Поліпшити колір зубної емалі. Особливо це стосується курців та любителів кави і чорного чаю. Іригатор змиває осад нікотину і кольорових барвників з поверхні зубів.

Для людей, які методом виправлення прикусу обрали брекети, іригатор стане ідеальним домашнім помічником, оскільки жодна, навіть найпрофесійніша зубна щітка, не здатна повністю вичистити простір між дугами брекетів і зубами так ретельно і швидко, як це зробить іригатор. Варто звернути увагу на іррігатори з різними насадками носіям коронок і імплантів на зубах, а також пацієнтам з тривалим і болючим прорізуванням зубів «мудрості».

Тепер, коли ви ознайомлені з усіма перевагами приладу, у вас не повинно виникати питання, навіщо потрібен іригатор, оскільки перевага мати здорові зуби стає достатньою причиною, щоб придбати іригатор для домашнього користування.

Порівняти