Lorem ipsum dolor sit amet consectetu adipisicing elit sed do eiusmod tempor incididunt ut labore.

Компресорний інгалятор NEW MED – найкращий помічник у боротьбі з респіраторними інфекціями!

Новинки від виробника New Med (Італія) – компресорні інгалятори-небулайзери Levita (NM-F700) і FIORE (NM-F400) з можливістю регулювання подачі лікарського препарату. Прилади володіють зниженим рівнем шуму і повною комплектацією (дитяча маска з м’якого біосумісного матеріалу входить у комплект). Гарантійний термін від офіційного виробника складає 5 років.

 

 

У пошуках підходящого небулайзера для використання в домашніх умовах легко розгубитися серед безлічі брендів і моделей, які пропонує сучасний ринок. Домашній небулайзер повинен бути функціональним, простим у використанні, компактним, не надто дорогим і забезпечувати економну витрату лікарського препарату. Наявність, крім мундштука, додаткових масок для інгаляцій в комплекті також буде не зайвим.

Усім цим вимогам відповідають сучасні компресорні інгалятори від компанії NEW MED. Італійський виробник, піклуючись про своїх клієнтів, розробив оптимальні моделі небулайзерів Levita (NM-F700)

Levita

і FIORE (NM-F400), які своєю функціональністю перевершують багато виробів на ринку компресорних інгаляторів.

Fiore

Основна відмінна риса небулайзерів від NEW MED – це можливість регулювання на небулайзерній камері режиму подачі препарату. Кілька режимів дозволяють вирішувати різні терапевтичні проблеми. Так, вручну варіюючи дисперсність лікарських частинок, апарати можна використовувати для лікування захворювань верхніх (фарингіт, ларингіт, риносинусит), середніх (трахеїт) і нижніх (бронхіт, бронхіальна астма, пневмонія, туберкульоз) дихальних шляхів.

Конструкція розпилювача і дифузора така, що їх клапани не дозволяють лікам вільно поширюватися в навколишнє середовище, тим самим заощаджуючи витрата медикаментів.

Ще одна позитивна характеристика – це знижений рівень шуму під час роботи компресорних інгаляторів NEW MED. Для комфортної експлуатації в моделі Levita (NM-F700) передбачена додаткова кришка, яка перешкоджає поширенню звуку і знижує чутність компресора до 54 дБ.

У наборі приладів європейського бренду NEW MED йдуть 2 мундштука і 2 маски для інгаляцій (доросла і дитяча). Маски виконані за технологією Soft Touch, що передбачає використання м’якого біосумісного полімеру в якості матеріалу виробу. Такі маски щільно прилягають до обличчя, передбачаючи втрату лікарського препарату в навколишнє середовище під час проведення процедури.

masks

Термін гарантії, яку надає офіційний виробник, дорівнює 5 років. І це – підтвердження надійності даних виробів.

Робіть ставку на якість – обирайте компресорні інгалятори NEW MED. Будьте здорові!

Порівняти