Lorem ipsum dolor sit amet consectetu adipisicing elit sed do eiusmod tempor incididunt ut labore.

‘Кінезіо тейпи- унікальний продукт, який завоював надійну довіру серед спортсменів і лікарів.’

Родоначальником дійсно унікального методу кінезіо тейпування є японський доктор – масажист Кензо Касе. Кінезіо тейпи- це високоякісні еластичні бавовняні або синтетичні стрічки, які мають реабілітаційні, профілактичні і лікувальні властивості. Кінезіо тейпи абсолютно не сковують рухи, навпаки, завдяки своїй міцності і еластичності вважаються «другою шкірою».

Кінезіо тейпи мають дуже широкий спектр застосування:

  • Спортивна медицина
  • Реабілітація
  • Ортопедія і травматологія
  • Неврологія
  • Косметологія та естетична медицина

Кінезіо тейпи зробили колосальний прорив у спортивній медицині- вони покращують мікроциркуляцію крові і лімфи, значно покращують м’язовий тонус та стабільність суглобів, м’яко їх фіксуючи й здатні значно зменшити больові синдроми. Тейпи легко пропускають повітря, забезпечують повне дихання шкіри, швидко відводять вологу після тренувань, плавання. Залежно від матеріалу – бавовна або синтетичні матеріали, тейпи тримаються на шкірі від 2 до 7 днів, легко витримуючи високий темп змагань, тренувань та екстремальних видів спорту, забезпечуючи повний терапевтичний ефект 24 години на добу.

За допомогою мікроскопічного відтягування шкіри, метод тейпування пом’якшує біль і покращує лімфодренаж. Тейпування роблять навколо і поверх м’язів для реабілітації або підтримки. Перша техніка запобігає перенапруженню м’язів і сприяє лімфовідтоку 24 години на добу. Друга техніка забезпечує повну підтримку м’язів, не сковуючи рухів.

Тейпування, крім спортивного лікування і реабілітації, активно використовують в повсякденному житті-при болю у попереку, спині, шиї, при вальгусній деформації великого пальця. Незвичайний і приголомшливий ефект дає тейпування в косметологіі- досягається омолодження і ліфтинг – еффект- скорочуються розміри і глибина мімічних зморшок, зменьшуються мішки під очима, відновлюється еластичність шкіри.

Кінезіо тейпування все ж має і деякі протипоказання, не рекомендується використання, якщо у вас: рак шкіри, цукровий діабет (діабетична стопа), шкірні захворювання, ранній післяопераційний період. Слід додатково проконсультуватися з лікарем, якщо ви старшої вікової групи або вагітні.

Порівняти