Lorem ipsum dolor sit amet consectetu adipisicing elit sed do eiusmod tempor incididunt ut labore.

Артеріальна гіпертензія – “тихий вбивця”

На даний час артеріальна гіпертензія є найпоширенішою серцево-судинною хворобою в світі. Основним її патогенетичним фактором є підвищення артеріального тиску.

Артеріальний тиск – це тиск крові у артеріях людини. Тиск формується за рахунок викиду серцем крові та опору судин. Це сила, з якою кров діє на судинну стінку. В залежності від фази скорочення серця розрізняють систолічний (верхній) тиск при напруженні серцевого м`яза та діастолічний (нижній) тиск при розслабленні серцевого м`яза. Нормальний тиск для дорослої людини становить 120/80 мм рт.ст. до рівня до 135/85 міліметрів ртутного стовпчика, що є верхньою межею норми. Артеріальний тиск здорової людини змінюється протягом доби постійно, часто виходячи за рівень 140/90 мм. рт. ст. Це трапляється при фізичних навантаженнях, піднесеному емоційному стані та т.п. Але у здорової людини тиск швидко приходить до норми.
Артеріальна гіпертонія або артеріальна гіпертензія – це підвищення тиску крові в судинах. Це одне з найпоширеніших захворювань серцево-судинної системи в світі! Встановлено, що на артеріальну гіпертонію страждає третина дорослого населення. З віком поширеність хвороби збільшується – більш половини людей старше 55 років перебувають в зоні ризику захворювання на артеріальну гіпертензію. Захворювання отримало назву «тихий вбивця» через те, що воно на початкових стадіях проходить безсимптомно: людина навіть не підозрює, що у нього підвищений артеріальний тиск, списуючи головні болі або нудоту на втому і стрес. Тим не менше, навіть при відсутності будь-якої симптоматики у людини з підвищеним тиском в організмі відбуваються зміни, що погіршують нормальну роботу серця, нирок і головного мозку. Причинами виникнення гіпертонії можуть служити найрізноманітніші чинники:

  • Генетична схильність
  • Надмірна вага і ожиріння
  • Цукровий діабет
  • Надмірне споживання солі
  • Недолік калію і магнію
  • Вікові зміни

Відсутність своєчасного лікування призводить до ускладнень: інсульту чи інфаркту міокарда, нерідко це призводить до смертельного результату або інвалідізації! Мета кожного медичного працівника – максимальне інформування пацієнтів та усіх оточуючих про небезпечність АГ та про необхідність контролю і коригування АТ у разі потреби. Тому тонометр – річ першої необхідності в кожній родині! Маючи вдома якісний прилад, можна захистити себе та близьких від розвитку страшного захворювання на ранніх стадіях. Оскільки АТ – величина непостійна і змінюється з кожним ударом серця, важлива наявність тонометра, який максимально точно може здійснити заміри АТ у звичній обстановці, щоб знати справжній розмах коливань.
Тонометр повинен відповідати таким крітеріям: -мати максимальну чіткість виміру – мати довгий термін праці – бути максимально надійним – бути зручним для людини – відповідати умовам клінічного виміру та міжнародним протоколам – мати додаткові функції та можливості Саме всім цим умовам відповідають тонометри виробництва OMRON Healthcare Japan. Причому важливо, що фахівці світового та українського рівня рекомендують проводити заміри АТ у домашніх умовах виключно електронними приладами, що пройшли клінічні випробування! Якщо говорити про світовий ринок електронних вимірників, то беззаперечним лідером є корпорація OMRON (ОМРОН).
Вибір тонометра: чому OMRON?
1. Головний параметр, який характеризує вимірювач артеріального тиску, – це звичайно ж точність! Надійність і точність медичної техніки OMRON підтверджена Європейською директивою з медичного обладнання 93/42 / ЕСС (MDD) – CE 0197 і міжнародними протоколами клінічних випробувань: AAMI, BHS, IP, ESH.
2. Важливим для користувача є також зручність і універсальність! Тонометри OMRON мають ряд інноваційних технологій, які забезпечують не тільки точність до одиниці, але неперевершений комфорт. Наприклад спеціальна система штучного інтелекту Intellisense (Інтеллісенс), здатна провести два заміру в процесі одного, визначити оптимальний межа нагнітання, а також проаналізувати пульсову хвилю, щоб отримати точний результат навіть при аритмії! Більш того, в автоматичним тонометрах OMRON в комплект поставки входить універсальна манжета (22 – 42 см) і адаптер мережі. Це робить прилад абсолютно універсальним для кожного в сім’ї або колективі!
3. Доступність і широкий асортимент. В Україні представлена широкий ряд приладів від самих недорогих до найбільш функціональних, які задовольнять найвимогливіших користувачів. Але при цьому точність не залежить від ціни!
4. Надійність і традиційна японська якість. До виробництва всіх приладів корпорація OMRON пред’являє високі вимоги:

  • Ніяких дефектів.
  • 100% контроль якості.
  • 100% надійність.

Не випадково саме OMRON протягом більше 10 років є офіційним партнером «Всесвітньої Ліги Гіпертонії» (WHL).
5. Кваліфікована консультація, гарантія і бездоганний сервіс! Необхідно розуміти, що для отримання коректного результату важливим є не тільки характеристика приладу, а і його правильна експлуатація. Купуючи прилад тільки в авторизованої точки продажу, можна отримати кваліфіковану консультацію про методику заміру АТ, правильно підібрати тонометр, бути впевненим в гарантії та професійному сервісі.
Виходячи з цього можна зробити висновок, що при використанні тонометрів OMRON будь яка людина має можливість боротися з проявами артеріальної гіпертензії.

Порівняти