Получить информацию о скидках

Правильный уход за стомой!

Тимчасовий графік роботи: Видача замовлень - пн. - пт. з 9.00 до 18.00 Прийом замовлень - Щодня з 9.00 - 18.00
Місто:

Що таке іригатор? - Cтатті

Іригатор - це прилад, який призначений для проведення очисних процедур ротової порожнини. Він здатний надавати необхідне очищення на високому рівні. Прилад подає тонкий струмінь води під тиском, яка направляється в простір між зубів або під зубні протези, що не знімаються.


Сам іригатор складається з:

  • Компресора;
  • Посудини для рідини;
  • Ручки для управління;
  • Додаткових насадок;

Після включення, гідронасос подає розчин воду під певним тиском. Існує три типи подачі рідини - імпульсна, постійна і розпорошена, користувач може сам обирати який тип йому найбільше підходить.

Користуватися апаратом дуже просто. Наповніть посудину водою або розчином, виберіть потрібну насадку і встановіть її під кутом 60-90 градусів відповідно до ясен. Прийміть зручне положення і нахиліться над умивальником, щоб вода після очищення стікала в нього. Тривалість процедури становить 5-15 хвилин, більше не потрібно.

Типи насадок

У різних іригаторів може бути різна комплектація, в цілому виділяють кілька типів насадок, і у кожної з них своє призначення.

  1. Ортодонтична - допомагає очищати ортодонтичні конструкції, за допомогою спеціальних щетинок.
  2. Насадка з мікротурбіною очищає ясенні кишені.
  3. Пародонтологічна насадка має тонкий еластичним гумовий кінчик, він прибирає наліт і мікроби з важкодоступних областей.
  4. Стандартна насадка вигнута під тупим кутом, з її допомогою простіше дістати до важкодоступних місць.
  5. Насадка-щітка допоможе очистити язик та інші місця від мікроорганізмів.

Рекомендації по використанню

Фахівці з усього світу рекомендують пацієнтам користуватися очисним приладом щовечора, таким чином можна підтримувати свіже дихання, і знизити ймовірність розвитку захворювань зубної порожнини. Іригатор видаляє відкладення між зубами та залишки їжі. Його принцип роботи можна порівняти із зубною ниткою.

Не можна користуватися апаратом тільки дітям до 6 років і людям з серйозними захворюваннями періодонту.