Получить информацию о скидках

Правильный уход за стомой!

Тимчасовий графік роботи: Видача замовлень - пн. - пт. з 9.00 до 18.00 Прийом замовлень - Щодня з 9.00 - 18.00
Місто:

Про нас

Спортивне харчування для спортсменів-початківців

Спортивне харчування для спортсменів-початківців

25 січня 2019

Навколо питання на тему спортивного харчування точиться багато суперечок, думки в яких досить різні. Хтось щосили відстоює важливість прийому таких добавок і аргументує свою позицію тим, що організм людини не пристосований до надмірних фізичних навантажень, тому йому просто необхідна додаткове підживлення. А хтось навпаки, з повною впевненістю доводить, що спортивне харчування - це даремний продукт, єдине завдання виробників якого - вивудити якомога більше грошей у недосвідчених спортсменів.

Безумовно, ринок продуктів спортивного харчування досить різноманітний і розширюється з кожним роком, адже кожен атлет мріє отримати ту заповітну пігулку, яка зробить качка навіть з новачка. І зовсім не дивно, що спортсмени, які тільки починають свій шлях в тренажерному залі, можуть розгубитися в своєму виборі, дивлячись в магазині на всі ці баночки і порошки з дивовижними назвами. Фахівці "Ekonet" постаралися заглибитися в це питання і з'ясувати, на які спортивні добавки варто в першу чергу звернути свою увагу початківцям бодібілдерам.

Як обрати інгалятор?

Як обрати інгалятор?

4 травня 2018

Якщо ви або хтось із членів вашої родини зіткнулися із захворюванням дихальної системи, хорошим допоміжним засобом на шляху до одужання можуть виявитися інгаляції. На сучасному ринку представлено безліч видів і моделей інгаляторів, в цьому розмаїтті легко розгубитися, якщо не знаєш, що конкретно потрібно шукати. У цій статті ми спробуємо роз'яснити, як вибрати інгалятор для того, щоб процедури з ним приносили максимальну ефективність.

Різниця між компресорним та ультразвуковим інгалятором

Різниця між компресорним та ультразвуковим інгалятором

2 травня 2018

Настання холодної пори року може негативно вплинути на здоров'я, та в цілому похитнути імунітет. Щоб швидше одужати можна використовувати масу способів - від приймання ліків до народної медицини. Один з найефективніших - проведення інгаляцій. У цій статті ми розберемося в відмінностях інгаляторів та їх особливостях.

Що таке глюкометр?

Що таке глюкометр?

25 квітня 2018

У разі необхідності частого моніторингу рівня цукру в крові важливо вміти користуватися портативними пристроями для домашнього вимірювання глюкози, щоб контролювати цей показник і не допускати погіршення самопочуття. Такі пристрої називаються глюкометрами. Ці прості в експлуатації пристосування в лічені секунди дозволяють отримати аналіз крові на глікемію.

Що таке ультразвуковий інгалятор?

Що таке ультразвуковий інгалятор?

6 березня 2018

Щоб прискорити процес одужання при захворюваннях, що відбилися на роботі дихальної системи, може знадобитися інгалятор. Дія цього приладу націлена на розбиття частинок лікарського засобу до розмірів мікрометра і полегшення доставки медикаменту прямо у вогнище запалення - верхній і нижній відділи дихальних шляхів.

Що таке компресорний інгалятор?

Що таке компресорний інгалятор?

13 лютого 2018

Компресорний інгалятор також називають небулайзером. Принцип його роботи полягає в тому, що за допомогою компресора, створюється аерозольна хмара, яка містить лікарські речовини. Пристрій апарату може розпорошувати будь-які ліки, які призначені для інгаляцій. Тому небулайзери даного типу вважаються універсальними.

Навіщо потрібен іригатор?

Навіщо потрібен іригатор?

7 лютого 2018

Раніше доступний тільки в приватних стоматологічних клініках, а зараз випущений у вільну реалізацію для домашнього використання прилад іригатор досі залишається в тіні недовіри покупців, що сумніваються, чи потрібний такий пристрій в побуті. Це відбувається в основному від незнання всіх позитивних властивостей цього приладу і його впливу на стан здоров'я зубів.

що таке іригатор

Що таке іригатор?

5 лютого 2018

Іригатор - це прилад, який призначений для проведення очисних процедур ротової порожнини. Він здатний надавати необхідне очищення на високому рівні. Прилад подає тонкий струмінь води під тиском, яка направляється в простір між зубів або під зубні протези, що не знімаються.

Сон по королівськи

Сон по королівськи

15 грудня 2017

У передчутті новорічних свят бушує весела метушня навколо вибору подарунків своїм близьким. Багато людей зараз відмовляються від непотрібних сувенірів, віддаючи перевагу більш практичним подарункам. До таких можна віднести дуже корисний виріб - ортопедичну подушку, адже такий презент має безліч позитивних характеристик.