Получить информацию о скидках

Правильный уход за стомой!

Тимчасовий графік роботи: Видача замовлень - пн. - пт. з 9.00 до 18.00 Прийом замовлень - Щодня з 9.00 - 18.00
Місто:

Знижка 150 грн. на One Touch Ultra Plus Flex

Знижка 150 грн. на One Touch Ultra Plus Flex

В нову весну 2020 з приємними знижками від Ekonet та LifeScan!

Якщо ви довго шукали сучасний, якісний і недорогий прилад для вимірювання глюкози в крові, саме час звернути увагу на глюкометр з кольоровим індикатором One touch Ultra Plus Flex від LifeScan, адже тепер він ще й з гідною знижкою -150 грн від офіційної ціни!


Контроль показників крові - основна процедура, яка допомагає багатьом діабетикам відчувати себе добре і не допускати стрибків цукру в складі крові. Якщо ви належите до категорії людей, які потребують щоденних вимірів глюкози, радимо вам придбати нову модель глюкометра від LifeScan - One touch Ultra Plus Flex, яку цієї весни можна купити в нашому інтернет-магазині з відмінною знижкою -150 грн!

Глюкометр One touch Ultra Plus Flex - це пристосування нового покоління, особливістю якого є спеціальний візуальний індикатор контролю кількості цукру в крові. Глюкометр не просто видає результат у вигляді цифр, але і відносить його до однієї з категорій - нижче нормального діапазону значень, в межах діапазону або вище нього. Кожній з категорій відповідає певний колір індикатора. Тому визначати норму значень глюкози з приладом One touch Ultra Plus Flex стало ще простіше. Глюкометр One touch Ultra Plus Flex зберігає до 500 вимірювань в пам'яті, може передавати дані на ПК або смартфон. Працює виріб від батарейок, поставляється в комплекті з тест-смужками, ланцетами і автоматичної ручкою для проколу шкіри OneTouch Delica. Зверніть увагу, що за досить низьку ціну ви отримуєте шикарну комплектацію і відмінну якість швейцарського приладу для вимірювання глюкози.

Поспішайте скористатися головною знижкою цієї весни - купуйте глюкометр One touch Ultra Plus Flex від Ekonet за ціною, на 150 грн нижче офіційної!


Акція розповсюджується на наступні товари: