Получить информацию о скидках

Правильный уход за стомой!

Тимчасовий графік роботи: Видача замовлень - пн. - пт. з 9.00 до 18.00 Прийом замовлень - Щодня з 9.00 - 18.00
Місто:

Отримуй быльше з Syntrax!

Отримуй быльше з Syntrax!

Прийшла весна, пора сюрпризів, і один з них - від інтернет-магазину Ekonet! Лише цієї весни при покупці продукції від знаменитого виробника спортивного харчування Syntrax ви можете отримати унікальні фірмові товари - сумку або алюмінієвий шейкер для приготування коктейлів Syntrax абсолютно БЕЗКОШТОВНО!


З прийдешньою весною, дорогі клієнти! Весна - це завжди пора чогось нового, і, звичайно ж, наш інтернет-магазин Ekonet поспішає повідомити вам відмінні звістки: в асортименті нашої продукції з'явилися товари від бренду Syntraх - популярного виробника спортивного харчування.

В арсеналі компанії Syntraх є багато цікавого і корисного для наших покупців, перш за все, це - вдосконалені протеїнові комплекси. Бренд використовує в своєму виробництві тільки високоякісну сировину - ультрафільтрований білок молочної сироватки, ультрафільтрованний молочний білок, нативний яєчний альбумін та глутамінові пептиди. Завдяки цьому спортсмени, які вживають спортивні харчові добавки від Syntraх, відзначають зростання продуктивності тренувань, підвищення витривалості й збільшення м'язової маси.

І, звичайно, яка ж весна без подарунків? Тільки зараз бренд Syntraх надає унікальні авторські товари БЕЗКОШТОВНО для кожного, хто поповнить свій запас продуктів спортивного харчування товарами від компанії Syntraх:

  • при покупці протеїнового комлексу Syntrax Matrix 2.0 ви гарантовано отримаєте фірмову сумку Syntraх;
  • разом з придбанням протеїнового ізоляту Syntrax Nectar, Syntrax Nectar Naturals і Syntrax Nectar Sweets вас чекає зручний для змішування білкових коктейлів алюмінієвий шейкер від фірми Syntraх.

Поспішайте, адже кількість товару дуже обмежена! І нехай ваші тренування з спортивним харчуванням від Syntraх стануть ще більш результативними!


Акція розповсюджується на наступні товари: