Получить информацию о скидках

Правильный уход за стомой!

Тимчасовий графік роботи: Видача замовлень - пн. - пт. з 9.00 до 18.00 Прийом замовлень - Щодня з 9.00 - 18.00
Місто:

Нутрікомп ГЕПА для здоров'я печінки

Нутрікомп ГЕПА для здоров'я печінки

Вперше в Україні доступне рідке харчування Нутрікомп Гепа від B. Braun (Німеччина). Вже сьогодні ви можете придбати його в інтернет-магазині «Еконет». Ентеральне харчування Нутрікомп Гепа має унікальний склад, який може замінити повноцінне харчування! Велика кількість енергії та корисних компонентів — саме те, що необхідно пацієнтам з хронічними захворюваннями печінки та іншими діагнозами, для якнайшвидшого відновлення.


Вперше в Україні в інтернет-магазині «Еконет» з'явилося рідке ентеральне харчування Нутрікомп Гепа від німецької компанії B. Braun!

Нестача корисних речовин в організмі після перенесеної операції або під час хвороби може стати причиною ослаблення імунітету, виснаження та уповільненої відновлення. Нутрікомп Гепа прискорює одужання! Завдяки своїм властивостям і збалансованому складу суміш допомагає швидше відновлюватися в процесі лікування, а також до або після оперативного втручання. Суміш забезпечує повноцінне отримання всіх нутрієнтів, а саме білків, жирів і вуглеводів.

Спеціально розроблена формула допомагає пацієнтам, що страждають печінковою недостатністю (гострою та хронічною) і печінковою енцефалопатією. Перевага суміші Нутрікомп Гепа в тому, що вона вже готова до вживання і підходить пацієнтам з різними діагнозами.

Нутрікомп Гепа вже доступна на сайті інтернет-магазину «Еконет»!


Акція розповсюджується на наступні товари: