Получить информацию о скидках

Правильный уход за стомой!

Тимчасовий графік роботи: Видача замовлень - пн. - пт. з 9.00 до 18.00 Прийом замовлень - Щодня з 9.00 - 18.00
Місто:

Акції

Знижка 150 грн. на One Touch Ultra Plus Flex

28 жовтня 2019 >> 30 листопада 2019

В нову весну 2020 з приємними знижками від Ekonet та LifeScan!

Якщо ви довго шукали сучасний, якісний і недорогий прилад для вимірювання глюкози в крові, саме час звернути увагу на глюкометр з кольоровим індикатором One touch Ultra Plus Flex від LifeScan, адже тепер він ще й з гідною знижкою -150 грн від офіційної ціни!

Поповнення в лінійці ентерального харчування!

2 серпня 2019 >> 30 вересня 2019

Сертифіковане рідке харчування Нутрікомп Пептид вперше з'явилося в Україні. Оригінальну продукцію німецької компанії B. Braun ви можете придбати його в інтернет-магазині «Еконет». Дана лінійка ентерального харчування призначається пацієнтам, що страждають порушеннями всмоктування і травлення.

Нутрікомп ГЕПА для здоров'я печінки

2 квітня 2019 >> 30 квітня 2019

Вперше в Україні доступне рідке харчування Нутрікомп Гепа від B. Braun (Німеччина). Вже сьогодні ви можете придбати його в інтернет-магазині «Еконет». Ентеральне харчування Нутрікомп Гепа має унікальний склад, який може замінити повноцінне харчування! Велика кількість енергії та корисних компонентів — саме те, що необхідно пацієнтам з хронічними захворюваннями печінки та іншими діагнозами, для якнайшвидшого відновлення.

Отримуй быльше з Syntrax!

1 березня 2019 >> 31 березня 2019

Прийшла весна, пора сюрпризів, і один з них - від інтернет-магазину Ekonet! Лише цієї весни при покупці продукції від знаменитого виробника спортивного харчування Syntrax ви можете отримати унікальні фірмові товари - сумку або алюмінієвий шейкер для приготування коктейлів Syntrax абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

Система у подарунок!

1 березня 2019 >> 31 березня 2019

Весняні подарунки тривають! Поспішай скористатися спеціальною пропозицією цієї весни від Ekonet - отримай в подарунок набір для введення ентеральних сумішей Nutrifix Universal Adapter HF до покупки 6 будь-яких засобів Нутрікомп (500 мл)! Кількість подарункових позицій обмежена!