Lorem ipsum dolor sit amet consectetu adipisicing elit sed do eiusmod tempor incididunt ut labore.

Про Нас

Якщо ви турбуєтеся про своє здоров’я і про здоров’я своїх близьких, якщо хочете здійснювати свої покупки, не виходячи з дому, і отримувати товар виняткової якості, тоді ви потрапили за адресою! Вас вітає інтернет-магазин медичного обладнання та витратних матеріалів EKONET, який з 2013 року займається оптово-роздрібними поставками продукції медичного призначення по всій Україні.

Наш інтернет-магазин пропонує продукцію найнадійніших виробників медичних товарів, відомих по всьому світу. Серед них – Johnson & Johnson, Olympus, B.Braun, Fapomed, ConvaTec, Hartmann, NewMed, Teleflex Medical, 3М, Ecomed і багато інших.

Асортимент інтернет-магазину EKONET включає в себе більш, ніж 8000 різних позицій товарів, які є в наявності на складах. Тут ви зможете знайти:

  • Ортопедичне обладнання для реабілітації – милиці, палиці, бандажі, корсети, ортопедичні устілки та інше;
  • Електронні компактні прилади для домашнього і професійного користування – інгалятори, тонометри, ваги, глюкометри та комплектуючі до них, термометри, стетоскопи;
  • Вироби для догляду за стомованими пацієнтами;
  • Продукцію для лікарень – інструменти та обладнання для проведення операцій різної складності;
  • Вироби спортивного призначення з лікувальними властивостями – кінезіотейпи, крокоміри;
  • Засоби для лікування пошкоджень шкіри і м’яких тканин – пов’язки, бинти, гемостатики;
  • Косметичні прилади та витратні матеріали – прилад Дарсонваль, одноразові рукавички, пелюшки;
  • Одяг і взуття для медичного персоналу та пацієнтів – халати хірургічні одноразові, компресійна білизна і багато іншого.

Для оптимізації пошуку товари розподілені на категорії та підрозділи. Існують окремі категорії медичних виробів для діабетиків, пацієнтів зі стомою, немовлят, спортсменів і медперсоналу, щоб кожен покупець швидко знаходив необхідні саме йому обладнання та товари.

Інтернет-магазин EKONET створений для зручності наших клієнтів. Персонал он-лайн магазину – це висококваліфіковані фахівці, які з радістю проконсультують вас щодо будь-якого товару, представленого в каталозі. Задати питання ви можете за телефоном або прямо на сайті в розділі «Відгуки».

Оплата і доставка продукції здійснюється зручним саме для вас способом. Залежно від ваших уподобань інтернет-магазином передбачена доставка транспортною компанією по всій території України або кур’єром в вашому місті. Є також точки самовивозу. Ви робите свій вибір прямо не виходячи з дому, а наші фахівці подбають про доставку продукту точно в обумовлений час.

В інтернет-магазині регулярно проводиться акції і знижки, слідкуйте за оновленнями на сайті та в соціальних мережах, присвячених ресурсу EKONET.