Діабетін, 30 мл.

Ekomed

Склад: листя берези, листя шавлії, плоди чорниці, трава галеги лікарської, корінь кульбаби, корінь цикорію, трава сухоцвіту.

Дія: середня гіпоглікемічна та виражена анорексигенна дія. Зменшує явища гіперхолестеринемії і гіпербеталіпопротеїнемії, діабетичної ангіо- та нейропатії. Сприяє нормалізації жирового обміну, зменшує відчуття спраги та сухість в роті, поліурію, загальну слабкість, підвищений апетит. Покращує самопочуття, зменшує біль голови, задишку, балансує апетит, сприяє зменшенню явищ тахікардії, нормалізує артеріальний тиск у хворих на діабет.

Показання до застосування: лікування цукрового діабету легкої та середньої важкості,при явищах ожиріння та ускладненнях, викликаних діабетом.

Застосування і дозування: дітям у дозах - кількості крапель відповідній кількості років (починаючи від однієї краплі) всередину на 1-2 столові ложки води 2-3 рази на день через 10-15 хвилин після їжі. Дорослим по 20-25 крапель на 2 столових ложки води 2-3 рази на день також через 10-15 хвилин після їжі. Успішно комбінується з фітоконцентратом "Ренорм" при звичайній схемі призначення останнього. Також ефективно застосовується при комбінації з ф.к."Ренорм" та ф.к. "Світанок" у звичайних схемах.

Деякі особливості застосування: фітоконцентрат застосовується паралельно з фармакологічними засобами лікування цукрового діабету, рівень цукру в крові постійно контролюється, при його зниженні поступово зменшується доза препаратів. При цукровому діабеті 2-го типу (інсулінонезалежний діабет) можлива повна відміна синтетичних гіпоглікемічних препаратів, при цукровому діабеті 1-го типу (інсулінозалежний діабет) — можливе значне зменшення лікувальної дози інсуліну.

Форма випуску: флакон об'ємом 25 мл.